Головна > Новини > Новини партнерів > Мережі Наш Край та SPAR презентували унікальне бізнес-видання «Анатомія рітейлу»
Мережі Наш Край та SPAR презентували унікальне бізнес-видання «Анатомія рітейлу»

Мережі Наш Край та SPAR презентували унікальне бізнес-видання «Анатомія рітейлу»

Авторами книги, яка є покроковим системним посібником для тих, хто прагне створити успішний бізнес, виступили топ-менеджери мереж продуктового рітейлу Наш Край та SPAR на чолі з Віктором та Романом Корсаками

Цей матеріал доступний російською мовою

Як повідомили RAU у компанії, книга створена для тих, хто займається рітейлом або планує вибрати цей напрямок розвитку, теоретиків і практиків торгівлі; виробників і дистриб’юторів. А також викладачів предметів про торгівлю та студентів; експертів у сфері економіки, менеджменту, рітейлу та маркетингу, бізнесменів і тих, хто планує відкрити власну справу.

Ознайомитись із книгою можна, переглянувши буктрейлер

У колективній монографії викладено досвід менеджменту Наш Край та SPAR Україна за 20 років свого не простого, проте результативного розвитку. Автори поділилися прикладними аспектами рітейлу, теоретично обґрунтовуючи їх, надали корисні поради, які дозволять ефективно розвинути роздрібний бізнес із нуля та підвищити ефективність наявного.

Вже отримані перші відгуки від представників сфер освіти та книговидання.

Проректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Наталія Благовірна: «Дуже важлива комунікативна складова, коли автори видання говорять про цінність освіти студентам і водночас дають практичні знання. Ми розуміємо цінність поєднання теорії й практики. Приємно, коли бізнес шукає взаємодії з освітою, і освіта хоче комунікації з бізнесом, тому разом ми цього досягнемо.»

Руслана Лазарева, власниця мережі книжкових магазинів Руніка: «Це книга, якої дуже не вистачає в Україні, і напевно, у світі. Щодня ми бачимо покупців, які приходять і купують зрозумілу для них бізнес-літературу. Вони хочуть не фундаментальних знань, які отримують у вишах, а практичних. Ця книга розрахована на всіх. Вона не тільки стосується роздрібної торгівлі продуктами харчування. Вона підійде і тим, хто хоче почати свій бізнес, і тим, хто хоче розвивати наявний. Така книга з’явилася в Україні вперше за 20 років».

Монографія є не лише унікальною за змістом, а й за формою: у книгу включено десятки творів найкращих сучасних українських художників із колекції Музею сучасного українського мистецтва Корсаків.

Видання містить практичні поради, теоретичні аспекти, прикладні  матеріали та кейси, багато фото, графіки та містить додаток з 77 практичних відео-лекцій.

Посилання на офіційний лендінг видання: www.anatomiaretail.pw

 

Про автора
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *